4th Qtr Honor Roll 2017-18

CRESTWOOD SECONDARY CAMPUS

Honor Roll

4th Marking Period 2017-2018

 

7th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Zain Ansari, Trista S. Ball, Khristian C. Banks, Morgan A. Bauch, Ceanna E. Belisle, Magnus M. Bibla, Juliet R. Biscotti, Owen C. Blazick, Audrey Boellmann, Collin M. Bogdon, Jean L. Bonn, Conor J. Buckley, Victoria A. Butler, Sheila M. Canaii, Isabella A. Caporuscio, Camryn E. Collins, Andrew T. Conklin, Faith Delay, Annabel Dobash, Caitlin A. Dushanko, Jacob J. Evans, Braiden C. Fallbright, Paige M. Fallbright, Madison E. Foley, Tyler M. Furedi, Julia K. Glowacki, Ainslee E. Green, Emma Guydish, Jaidyn N. Helmbold, Cadence Hiller, Joshua R. Hilpp, Kennedie L. Huber, Olivia A. Jardine, Michaiah H. Johnson, Raymond Joseph, Riley G. Kompinski, Kayla E. Kresge, Nicole A. Langan, Dakota D. Langlitz, Brooke Lapinski, Kaitlyn E. Leicht, Scott W. Lenio, Anthony L. Lettieri, Saige R. Magagna, Kaitlyn E. Martin, Ellen E. Morris, Andrew S. Murawski, John R. Nixon III, Julia K. O'Donnell, Grace E. Osiecki, Ella Panzik, Grace C. Pasternick, Mia J. Pollack, Andrew J. Poyer, Willow R. Richman, Riley E. Robbins, Makayla T. Rutchauskas, Noah R. Schultz, Luciano S. Schwartz, Polina Serbina, Robert Shafer, Emma K. Sheloski, Abigail A. Spaide, Ryan Stencavage, Anna A. Stibick, Alexis N. Stofko, Rebecca M. Tirpak, Lucille M. Van Den Berg, Emma C. Vanchure, Maxwell J. Wagner, Jolie E. Weiss, Catherine G. Ziegler, Kennedy Zlockie

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Michael E. Antosh, Joelene Benjamin, Zachary R. Brannigan, Madison I. Brewington, Gabriel M. Deckman, Anna R. DeSino, James M. DeSino, Gabriel J. Glassic, Jessica Graziano, Connor M. Herron, Madison A. Jolie, Ryan M. Kachurak, Emma L. Kamowski, Oliver B. Larrabee, Evyn S. Makowski, Julianna M. Martz, Justin S. Miller, Sean J. Munson, Caitrin R. Perry, Jodi L. Simonton, Elizabeth C. Sodergren, Mikayla B. Toney, Julia A. Vogt, Anthony Wan, Olivia R. Wasco, Brenna M. Wehrenberg, Leeann B. Cramer, Destiny A. Diehl, Thomas R. Giraldi, Caden M. Hatcher, Aidan A. Jardine, John K. Jones, Joseph P. Kraynak, Grace E. , Hunter S. McLaughlin, Isaac C. Mertz, Tia O'Neill, Tessa J. Pollack, Levi C. Schuler, Joseph Skipkoski, Megen E. Stolpe, Madison E. Van Gorden, Mason M. Zavistoski

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Marlena N. Bednar, Grace Bovey, Jayden T. Brooking, Hayden J. Greenberg, Aidan J. Hoeft, Benjamin M. Keil, Makenzie G. Maguire, Weston Medvetz, James A. Modrovsky, Kellie E. Rother, Skyler E. Saullo, Zachary R. Sheloski, Emily L. Toronzi, Jack T. Andrews, Luke S. Barry, Keegan L. Behrens, Kaleb W. Benjamin, Aidan P. Brozena, Jenna Brugger, Frances Cardenas, Madison E. Casey, Olivia V. Chappell, Brendan P. Dennis, Kylie E. Doherty, Noah A. Garraoui, Dylan A. Gower, Sarah P. Irvin, Mia Kane, Nick L. Miscavage, Grigorie Mocanu, Grace E. Pachick, Kaylee Rushton, Jesse J. Rybak, Lauren M. Schmude, Aidan C. Simko, Lily C. Smith, Sophia Vargas, Alexander J. Wiedlich, Luke S. Wielgopolski, Brandon A. Burbank, Nicholas Cesario, Trevor J. Dean, Jacob R. Dopp, Samarya Q. Dupree, Aaron E. Gorka, Olivia R. Kamowski, Caleb Keiser, Daniel S. Kernan, Joshua P. MacDonald, Joseph E. Moratori, Sean A. O'Boyle, Samantha A. Olszyk, Arielle M. Rodriguez, Devin Shaw, Jacob M. Tower, Owen M. Weaver, Lyndsay M. Anderton, Santino A. Casarella, Noah D. Fawbush, Aimee C. Garcia, Stephen P. Grimm JR, Kyle M. Halbrook, Nicholas M. Humen, Jack C. Kemp, Cole J. Kranson, Maria Rilko, Christopher Smolenak, Frank J. Usavage, Gabrielle D. Vencak, Chase B. Weaver, Francesca Scarano

 

8th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Erin E. Barno, Nathanael P. Barron, Kyla J. Benfield, Sara Bonn, Hailey S. Borsuk, Makayla Breslin, Jack F. Brumagin, Sydney E. Bruno, Victoria M. Casarella, Sydney Charton, Athena Chin, Paige E. Collins, Aubrey E. Colo, Anthony B. Dangio II, Molly K. Demarzo, Kayleigh Derwin, Kate E. Fenstermacher, Kira Fenwick, Joshua Fisher, Raina J. Fountain, Tristen M. Gallagher, Emma Gomes, Nash E. Greene, Shannon Griffiths, Ava M. Groth, Nicholas D. Gutkowski, Logan A. Haddix, Christopher E. Hannon, Jadyn Hooper, Madison Hudak, Dhara Javia, Alexander J. Jennings, Lauren R. Kalinowski, Zaiden Kaminsky, Emily R. Kline, Katherine A. Kogoy, Joshua R. Kollar, Abbey R. Krzywicki, Samantha Kulp, Hannah O. Lasoski, Morgan Lawson, Megan McLaughlin, Arwaa Mehran, Ruth Mullisky, Jessica Niznik, Krista L. Papura, Joshua D. Partington, Angelo J. Passante, Tanisi J. Patel, Julia Poncavage, Olivia L. Richards, Sarah J. Russell, Conner Scheffley, Jaden Scott, Gracie Sinclair, Zoe A. Stewart, Ava Wanchisen, Abigail G. Wisdom, Kayla Witinski, Quinn K. Zabiegalski, Jessica Zimmermann, Nicole Zurawski

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Carter Laubach, Greer O. Gavin, Joseph A. Gzemski, Claire Lenio, Reece Mylet, Grace Rusinko, John V. Scanlan, Abbey Smith, Derrick Xie, Lauren Amend, Natalie Charton, Bisma Chaudhry, Adele M. Dougherty, Allison D. Gugliotti, Evelyn S. Kilburn, Riley Koch, Jessica Koptcho, Megan McGovern, Chloe Pugh, Grant E. Rose, Elizabeth A. Sheldon, Ethan Shudak, Allyson J. Sodrosky, Aidan J. Verdekal, Taylor Wine, Paige Scott, Emily E. Barley, Braylen Feist, Melanie Golden, Liam D. Petty, Clarissa D. Snyder, Andrew Zheng, Kevin H. Cheng, Samuel Biscotto, Ryan H. Covelens, Nolan S. Dunnum, Genavive M. Januszewski, Brooke E. Keil, Emily Merrel-Stiller, Chase Pugh, Nathan D. Thomas, Adam Wood, Myatalia Barna, Sarah J. Rogan, Hunter Rolles

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Olivia Aigeldinger, Taylor R. O'Farrell, Benjamin G. Ziegler, Leah Dietrich, Johana E. Kernan, Megan Mills, Parth Patel, Nathan J. Weaver, Darran Zimmermann JR, Rebecca Biddinger, Declan P. Palmiero, Isabella M. Ramirez, Kaley A. Walker, Ariauna M. Harris, Aidan M. Gierszal, Hunter C. Harahus, Connor S. Murtha, Seth M. Otte, Vanessa E. Paul, Nadia Peimany, Stephanie L. Pollock, Blake E. Raudenbush, Ricardo Reluzco, Kelsey Rinehimer, Benjamin H. Rossi, Isaac M. Saullo, Javier I. Torres-Fabian, Annabelle R. Witkowski, Emily Woss, Rachel Deets, Samantha Kress, Abigail M. Pyle, Kiara B. Schry, John K. Sklarosky, Eric J. Vogt JR, Jenna M. Williams, William N. Everett III, Rachel K. Stover, Vinnee Paternoster, Brandon Schwartz, Tyler M. Oresick, Julia Lazo

9th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Samantha Andes, Mitchell E. Awdakimow-Stec, Hana Bader, Yashu Bansal, Hillary R. Blazick, Avery N. Bogdon, Jessy E. Bruzgulis, Kyle Buchanan, Jalyn G. Cook, Nicholas J. Curry, Avery L. Czapla, Alexandria M. Feisel, Madalynn T. Gregory, Victoria Harper, Madison T. Jeckell, Eric P. Johnson, Julia H. Johnson, Nicole A. Joseph, Anna Kahlau, Breanna Kijek, Gavin Kosko, Samantha Kotarsky, Melanie Levier, Ethan J. Lieberman, Alexandra L. Lipinski, Julia Martin, Mallory E. Moratori, Kaylin Munley, Marley A. Myers, Priyal Patel, Brooke Rinehimer, Kaitlyn M. Ritsick, Julia T. Rose, Ciera C. Rybak, Nicholas P. Schwartz, Karlie E. Searing, Dillon E. Shaw, Kaitlyn A. Smith, Lily Snyder, Jillian A. Taleroski, Maddux Testa, Jamie M. Thomas, Keilan A. Verdekal, Brittany L. Watt, Jaden L. Weiss, Trey A. Zabroski, Jacob M. Zaleski, Michael D. Zaleski

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Kyle A. Barley, Ariana Bewighouse, Ava Boellmann, William J. Bogdon, Faith E. Brandt, Marisa Brown, Ashleigh M. Button, Chloe Caplan, Kristen M. Carter, Alex H. Covelens, Emily A. Davidson, Matthew Dean, Caleb R. Deckman, Brenden Demarzo, Lily K. Dennebaum, Brayden Fenwick, Alexander Fisher, Lily J. Glander, Elizabeth L. Glowacki, Joseph M. Gola, James Hawley, Bailey Hayes, Derek Jankowski, Helena I. Jardine, Abigail M. Karassik, Taylor L. Kline, Avery M. Kovalchik, Julien C. Lacoste, Nicole M. Macfarlane, Stone M. Magagna, Sara J. Mascelli, Nicholas R. Matthews, Mark S. Matysczak, Marissa McCune, Alyse A. McKennetts, Caitrin Mullisky, Colin J. Novatnak, Prisha S. Patel, Shivani P. Patel, Ryan M. Petrosky, Michael J. Sheldon, Molly J. Truszkowski, Marcus A. Vieney, Samuel Webb, Keirsten A. Whitmire, Brianna M. Wickiser, Taylor A. Yeager, Bennett A. Yermal

 

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Trinity A. Allen, Zachary T. Antosh, Logan Arnold, Margaret A. Bastemeyer, Samantha Beers, Krista B. Boardwine, Carly G. Bono, Sheradyn E. Boris, Trevor Bukowski, Aryanna R. Burke, Jeremy Buzak, Cameron Chalk, Corey M. Craine, Emilee Crawford, Kaila P. Derr, Michael J. Enochs, Jacob M. Eroh, Paul Feisel, Adam S. Garraoui, Sonia A. Getten, Kurt E. Grenzberg, Michael A. Hall, Ryan T. Harding, David A. Hiott, Ryan Januszko, Jareth D. Jungermann, Emily Kalada, Ella Kaminski, Khushi E. Kansal, Ryan Kostiuk, Nicholas A. Kreuzer, Christian J. Lake, Adam Litchkofski, Nathan J. Love, Luna M. Maron-Barbrie, Alayna K. Martinchek, Zackary J. Mudlock, Kyle D. Novak, Chandler S. O'Farrell, Angelica S. Pares Alicea, Noah J. Partington, Dev V. Patel, Austin Payne, Hunter J. Piech, Matthew D. Potter, Kyle T. Price, Noah R. Prokarym, Griffen Riccio, Justine Rilko, Jordon K. Roberson, Abigail Roman, Nicholas Ruggeri, Mychal A. Sarluca, Alexander D. Sattof, Matthew Smith, Andrew J. Sodergren, Elizabeth Supkowski, Reece A. Wagner, Mason Webby, Kahley E. Williams, Arron Yocius, Rachel E. Zingaretti, Jeffrey I. Zoebisch

10th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Madelyn Adamczyk, Rianna Ambosie, Britney Amigon, Zachery J. Andrews, Alexis R. Armstrong, Makayla E. Ball, Andrew J. Barno, Cassidy E. Brumagin, Angelina Chin, Brian A. Costello, Gene Daisey III, Kira S. Davis, Ashleigh Delay, Chloe G. DeSanto, Cortney E. Dushanko, Thilda A. Engstrand, Timothy Gallagher, Gabriel A. Gardner, Anthony J. Gesford, Payton J. Glynn, Daniel Gomes, Charles Helmbold, Madison Hiller, Allison E. Lunney, Nihar Patel, Kevin D. Regep, Donald J. Shaw, Courtney B. Siejak, Madyson Sobolewski, Allie R. Stover, Kayla Supkowski, Samantha Thorpe, Brooke Weiss, Sarah Zaleppa

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Jay A. Bhavsar, Nicolas W. Biros, Nicholas M. Blockinger, Raymond Chitswara, Jocelyn L. Cussatt, Sarah Deets, Riley Dennis, Alexander J. Elsasser, Evan Feng, Kollin Flaherty, John A. Gaughan, Chloe E. Greene, Evan Grevera, Tyler D. Haasis, Allyson O. Helfer, Natalie Klimek, Kaitlin N. Kline, Ian Koons, Breena Kravchick, Carrie L. Kraynak, Hannah M. Kresge, Dylan J. Kronick, Jenna Lines, Hailey Mago, Brooke M. Moran, Robert W. Murawski, Matthew Niznik, Connor Olenginski, Nicole Ann R. Orlando, Madeline E. Palmiero, Mahtab Peimany, Robert Pellegrini, Alexander J. Post, Sierra N. Prokarym, Sarah Richards, Emily Roberts, Dwayne P. Rockey, Chad H. Russell, Kirsten R. Scheffley, Matthew A. Shiplett, Justin A. Sterling, Natalie A. Thomas, Matthew M. Venturi, Abigail G. Waite

 

 

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Maximus Albee, Steven C. Alvarez, Alicia M. Armstrong, Robinderpal S. Bahl, Hendrik J. Bastemeyer, Minh T. Bauch, Evan S. Burleson, Anthony J. Caporuscio, Tyler Cesario, Emilie M. Chappell, Eza Chaudhry, Gabriel Chmiola, Megan Cragle, Mariessa Dauksis, Lauren DeSousa, Linsee G. Dillon, Joseph P. Dotzel, Nathan Z. Dunsmuir, Brenden Ehret, Peter Espiritu, Christopher J. Ferraccio, Michael Geroski, Samuel D. Glowacki, Chase P. Govan, Olivia E. Grigas, Harley B. Grimley, Kayla Henkel, Joshua Hooper, Dylan S. Horn, Layla S. Howell, Joshua Hudak, Rachel G. Hudock, Daniel J. Jones, Nathan Kamowski, Sydney M. Karchin, Sydney M. Kearney, Thomas J. Kulak, Bridget Leroy, Lee P. Lysiak, Luke M. Lysiak, Madyson E. Maldonado, Wyatt J. Malia, Samantha N. McGlynn, Kyle A. Mendenhall, Francisco A. Mendoza, Cassondra H. Menn, Peyton Miller, Bradley J. Papura, Astara E. Passante, Carly G. Pennington, Derek Petrochko, Jamesdean Pickett, Corbin J. Piercy, Evan M. Priest, Abigail R. Reilley, Charles C. Ruckle III, Kaitlyn E. Schwartz, Dillon J. Skupski, Nia A. Small, Alexis J. Smith, Erin M. Smith, Hannah Sobolewski, Luke A. Spaide, Matthew J. Stopper, Emily M. Sulkowski, Garrett Swank, Samuel Taney, William R. Tomalinas IV, John Van Fossen, Joshua Van Gorden, Ashanty M. Vargas, Dalton Vencak, Amber Wehrenberg, Scott Whitonis, Mackenzie Yenchik

11th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Kristen N. Andrews, Nina E. Atie, Michelle M. Bernetski, Francis Casarella, Korina J. Cheng, Emma G. Colo, Olivia C. Donnini, Maxamiliano F. Gariano, William J. Green, Lilly Greene, Abigail E. Harrison, Erin M. Hines, Sarah J. Hoeft, Emma M. Janosczyk, Kristen L. Kania, Leah J. Karassik, Elizabeth G. Katulka, Mackenzie L. Kile, Catherine A. Kostin, Brooke P. Lieberman, Abby L. Lipinski, Evan M. Lunney, Daryn C. Mingus, Delani M. Munson, Mary M. Murphy, Haley N. Naperkowski, Trusha P. Patel, Sarah N. Pavlick, Lauren D. Rose, Kaitlyn A. Rossi, Patrick B. Rother, Miranda A. Slosky, Caroline B. Sromoski, Megan B. Sypniewski, Madison Weiss, Katelyn J. Whetstone, Daniel I. Whitman, Jessica E. Whitman, Elizabeth M. Williams, Reayanne C. Yokimcus

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Jenna Adams, Dean C. Ambosie, Shanay T. Baker, Daphne E. Belisle, Gabrielle A. Booth, Claudia K. Brown, Kelsey A. Brunn, Theodore M. Brush, Jaclyn P. Cavanaugh, Chyanne R. Cook, James J. Curry, Sean J. Dunay, Mary S. Eroh, Robert G. Figmic, Cody Fisher, Marta F. Fraga Arroyo, Olivia C. Grozio, Taylor C. Grozio, David J. Gugliotti, Virginia M. Gugliotti, Sara M. Hall, Joshua C. Haydt, Ashley E. Hilenski, Coit P. Holbrook, Elijah Kalada, Alyssa M. Konschnik, Riley C. Magin, Henry A. Mago, Madison M. Maguire, Kelly A. Massaker, Michael McCarthy, Rachel T. McFarland, Jason I. McIlvain, Bethany J. Newell, Jena R. Niewinski, Cameron A. O'Neill, Miranda G. Pagarelski, Alaina R. Page, Michael V. Palmiero, Dhruv J. Patel, Nina A. Perry, Jonathan A. Rader, Payton L. Safka, Matthew L. Shipton, Brandi L. Shovlin, Katherine R. Sklarosky, Madison A. Smith, Michael R. Smith, Lauramarie Strage, Isabella A. Termini, Katherine M. Thomas, Krystin L. Thomas, Jennifer M. Van Kirk, Rachel J. Walker, David Wan, Jacob Wells, Evie L. Williams, Aliyah M. Wilson, Morgan Witinski, Jason A. Zingaretti

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Lauren Andrews, Blaine A. Baloga, Camden Boris, Justin M. Cease, Michael W. Ceklosky, Dina A. Clark, Kitt J. Colon, Abigail J. Davis, Nathan M. Dopp, Hailey M. Epp, Stanley E. Gluc, Ashley E. Gola, Nathan A. Gower, Joseph H. Graybeal, Nathan Haddix, Aaron M. Halbrook, Curtis E. Hannon, Jeremy P. Harper, Hubert D. Herrera, Melissa D. Herrera, Justin R. Kachurak, Robyn E. Knight, Mitchell J. Krapf, Samantha L. Legg, Alexander J. Lutz, Brianna E. Miller, Jake J. Miscavage, Lonnie J. O'Boyle, Isabelle A. Otero, Joshua Pandya, Jacob G. Parker, Chase A. Passman, Rachel H. Penney, Anthony F. Poyer, Morgan M. Rinehimer, Amanda K. Ryman, Thomas E. Shafer, Jacob J. Smith, Courtney E. Stone, Liam A. Stone, James P. Walsh, Ryan E. Weaver, Elizabeth K. Wegener, Eric J. Yedloski, Jessie Zhang

 

12th Grade

 

Principal's Honor Roll (4.0 GPA)

 

Shane R. Angle, Gianna L. Brogna, Brandon M. Brozena, Shelbi R. Clark, Cassandra R. Cooper, Katherine M. Coslett, Carina D'Souza, Jade A. Fallbright, Julia C. Fey, Abigail C. Glynn, Sara R. Hopkins, Sarah E. Kalada, Clayton J. Kimsal, Wyatt J. Kindler, Aaron R. Kleger, Natasha Koslop, Madison J. Krawontka, Chloe R. Lacoste, Juliauna A. Mason, Neha Metgud, Paul J. Mikolajczyk, Morghan C. Murphy, Kurtis M. Orrson, Shiv P. Patel, Thomas J. Perillo, Christopher J. Ribar, Spencer A. Riccio, Kaitlyn J. Roberts, Thomas T. Roberts, Caden T. Rozitski, Lauren E. Shiplett, Andrea M. Shipton, Sydney E. Sobolewski, Jasmine K. Sodhi, Taylor A. Tomalinas, Jesse J. Williams, Eric D. Witner, Megan R. Wood, Yasin Yapis, Abigail M. Zaleppa

High Honor Roll (3.700 – 3.999 GPA)

 

Zarqua Ansari, Christopher J. Argenziano, Hanna M. Birk, Jennifer I. Brown, Corey J. Chalk, Kimberly M. Conrad, Owen A. Grigas, Dana E. Harris, Hannah M. Hilpp, Kathryn Karpinski, Kyleigh J. Kline, Kevin R. Klusewitz, Kayla A. Kulp, Kaitlyn M. Lassiter, Jared J. McCune, Edward J. Morrison JR, Gailey E. Shonk, Matthew W. Snyder, Rachel L. Swanson, Jacob T. Swartwood, Matthew J. Taleroski, Ethan L. Van Gorden, Nicholas Vital, Brandon A. Whitman, Jason Zachary, Matthew R. Zwiebel

Honor Roll (3.250 – 3.699 GPA)

 

Vanessa E. Atie, Javain M. Baker, Austin J. Banks, Samuel M. Barlow, Alyssa M. Bennett, Abigail N. Bielecki, Brianna E. Booths, Robert W. Briggs, Samantha E. Brumagin, Matthew J. Brunetti, Cassidy Bryk, Brett E. Caladie, Sydney M. Cantwell, Devon W. Carpenter, Patrick J. Colo, Grant R. Cormier, Justin T. Darden, Andrew R. Dean, Ryan K. Deem, Jacob S. Dorris, Julia N. Dreyfus, Julia Fawbush, Gustin G. Gariano, Natasha M. Geisler, Dylan T. Gesford, Alexandria M. Gierszal, Justin R. Glowacki, Paige A. Gould, Elizabeth C. Harding, Kiera E. Hinkle, Amber L. Hughes, Andrew R. Januszko, Matthew F. Jasnoski, Isabella S. Jensen, Reed Karaska, Matthew Kelly, Evan M. Knapp, Matthew J. Lunney, Sarah A. Macko, Jacob S. Maher, Julia J. Makowski, Alexis D. McLean, Ifrah Mehran, Joseph S. Menn, Audralaine N. Mentrikoski, Timothy P. Mikolaichik, Laura E. Miller, Brianna M. Mills, Justin M. Morgan, Shane W. O'Rourke, Prit N. Patel, David J. Perrins, Sean M. Phelan, Lauren N. Piercy, Abigail M. Post, Mackenzie W. Puterbaugh, Gabriella M. Ramirez, Jordan N. Rinehimer, Anthony M. Ruggeri, Joshua M. Rusinko, Brian R. Saake, Jeffrey E. Schmude, Michael C. Schwab, Liam L. Smith, Victoria R. Smolenak, Tyler R. Snipas, Jacob A. Spaide, Elizabeth L. Sulkowski, Skylar Tombasco, Nicholas M. Toronzi, Kayla E. Van Kirk, Brett R. Vital, Colin E. Wrobleski, Michael J. Wyda, Michael A. Yedloski, Nikolas E. Zasada